Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
Vítejte na stránkách společnosti 3D Music! 3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
O společnosti -> Popis činnosti

19.05.2009

Vítejte na stránkách společnosti 3D Music!

Společnost 3D Music se specializuje na dovoz a velkoobchodní prodej hudebních nástrojů a příslušenství prestižních značek řady světových výrobců.

Naším hlavním cílem je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků poskytováním technické podpory, kvalitního servisu a bezchybného zásobení provozoven všech prodejců hudebních nástrojů, kteří se stanou našimi partnery a mají zájem prodávat naší společností dovážený sortiment.

Jsme výhradními dovozci vetšiny zde uvedených značek pro český a slovenský trh. Naše výrobky žádejte
ve všech prodejnách hudebních nástrojů v České a Slovenské republice.

Tyto stránky jsou koncipovány jako informační rozhraní s odkazy na stránky jednotlivých výrobců. Postupně budou k dispozici informace o novinkách, testy, videa, články s názory muzikantů, kteří používají naše nástroje. V sekci Podpora,servis najdete řadu souborů ke stažení - ceníky, uživatelské manuály s kontakty na značkové servisy, katalogy nebo tapety na plochu vašeho PC.

V záložce Prodejci najdete pravidelně aktualizovaný seznam prodejen hudebních nástrojů s kontakty. Jsou zde uvedeni významní prodejci, kteří s námi aktivně spolupracují a prodávají hudební nástroje našich značek.