Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
Ibanez Promethean P5110 - kombo pro baskytaru s odnímatelným zesilovačem, Aquarian Force Ten - blány nejen pro "bijce", Ibanez Tube King TK 999 HT - jednokanálový elektrónkový pedál, Tombo Aero Reed, Ibanez S 920E - BK 3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Testy -> Testy -> Komba, zesilovače

23.04.2012

Ibanez Promethean P5110 - kombo pro baskytaru s odnímatelným zesilovačem

Ibanez Promethean P5110 - kombo pro baskytaru s odnímatelným zesilovačem

 

Toto velmi sympatické, kompaktní zařízení jde naproti současnému trendu. Jde o malé výkonné kombo, jehož zesilovač lze jednoduše odmontovat a použít samostatně s jiným, například větším boxem.

Samozřejmě i k samotnému kombu lze připojit extern&ia

Více >>....

18.03.2011

Ibanez Promethean P5110

Japonská firma Hoshino Gakki má v muzikantské obci značný věhlas a úspěch. Své renomé získala i díky značce Ibanez, produkující kvalitní kytary a baskytary, na které hrají hudebníci zvučných jmen po celém světě (Joe Satriani, KORN a jiní).

Na poli zesilovací techniky však tato značka nezanechala, alespoň co se kvality týče, zatím žádný výraznější otisk. Komba a aparáty patřily spíše do low-endové kategorie a byly orientovány hlavně na kytary. Bylo pro mě tedy velkým překvapením, když se mi „pod ruce“ dostal nový produkt nesoucí značku Promethean, která je zacílena na milovníky nízkých frekvencí.

Více >>....