Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
foto 1, foto 4, foto 7, foto 10, foto 13 3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Novinky -> Prodejna

Navštivte naši specializovanou prodejnu hudebních nástrojů a získejte větší přehled!

Výběr kvalitního nástroje a jeho nákup není jednoduchá a levná věc, jak by se na první pohled zdálo. Než se rozhodnete pro nákup, doporučujeme zejména u akustických nástrojů a to i včetně el. kytar, vždy vybírat osobně. Zvuk každého nástroje je originál. Čím více přírodního materiálu, jeho kvality a větší ozvučnice, tím větší rozdíly ve zvuku. Pokud se rozhodnete pro některou značku z těch, které dovážíme, využijte naší nabídky a naštivte nás.

Najdete u nás trvalou expozici většiny aktuálních modelů dovážených značek. Více než 150 kytar a baskytar Ibanez, kolekce akustických kytar španělské výroby ALVARO, bicí soupravy Tama a desítky snare bubínků, metronomy a ladičky Seiko, komba, zesilovače, efekty a bohaté příslušenství ke každé značce.

Vše je připraveno pro vás k vyzkoušení. Získáte absolutní přehled o aktuální nabídce nástrojů a příslušenství vaší oblíbené značky. Nástroje můžete porovnávat mezi sebou nebo s vlastním nástrojem.

Pokud jste rozhodnuti pro návštěvu, kontaktujte nás předem.   

foto 1
 

foto 4
 

foto 7
 

foto 13
 

foto 17
 

foto 20
 
foto 2
 

foto 5
 

foto 8
 

foto 14
 

foto 18
 

foto 24
 
foto 3
 

foto 6
 

foto 9
 

foto 16
 

foto 19
 

foto 22