Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
FGN Guitars, Seiko, Vic Firth, Struny La Bella, Lee Oskar 3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Produkty -> Značky

FGN Guitars

FGN Guitars

Elektrické kytary FGN. To jsou špičkové nástroje, ručně vyráběné v jedné z největších a nejstarších japonských továren Fujigen, která má více než 50 let tradice a zkušeností ve zpracování a povrchové úpravě dřeva. Již

Více >>....

Seiko

Seiko

Značkové ladičky a metronomy Seiko. Japonský výrobce hodinek a špičkových měřících zařízení pro sport, tradičně nabízí řadu ladiček a metronomů pro hudební nástroje. Vysoká spolehlivost, přesnost, kvalitní materiály a zpracování představují to nejlepší na světovém trhu.


Vic Firth

Vic Firth

Značkové paličky určené pro náročné bubeníky. Speciální výrobní postup, pečlivý výběr materiálů a dokonalá výstupní kontrola zajišťuje prvotřídní kvalitu! Paličky jsou počítačem váhově a tvarově párované. Skvělý pocit ze hry a dlouhá životnost jsou základní vlastnosti produktů Vic Firth. Kliknutím na logo navštívíte stránky výrobce.


Struny La Bella

Struny La Bella

Oblíbené značkové struny - nylonové pro klasické kytary, kovové pro akustické a elektrické kytary.


Lee Oskar

Lee Oskar

Foukací harmoniky Lee Oskar. Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo.


Bad Cat

Bad Cat

Butique zesilovače americké výroby. Všechny části jsou vyrobeny v USA. Veškerá montáž je prováděna ručně zkušenými techniky.
   Firma založena v roce 2000, jejímž cílem je stavět nejšpičkovější lampové kytarové zesilovače bez žádných kompromisů, navazující na odkaz těch nejlepších a nejznámějších zesilovačů na trhu.

www.badcatamps.com

Ibanez

Ibanez

Značka Ibanez je určitě pojmem mezi ostatními elektrickými a akustickými kytarami ve světě i u nás. Produkty japonské firmy Hoshino Gakki patří mezi světovou špičku. Firma dokázala proniknout mezi největší výrobce svou proslulou kvalitou, designem, zvukem a dokonalým zpracováním. Dnes nástroje Ibanez oprávněně patří mezi ty nejlepší.  


Aquarian

Aquarian

Blány americké firmy Aquarian s osobitými vlastnostmi a širokým spektrem v nabídce zastoupených modelů.

Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo značky.

 


Martin & Co.

Martin & Co.

Známý americký výrobce akustických kytar a strun skvělé kvality. Firmu založil v roce 1833 německý imigrant Christian Fredrick Martin a dodnes je tradiční rodinou firmou. Kytary Martin používá mnoho známých hudebníků např. Eric Clapton, Sting, Paul Simon, Tom Petty, John Mayer a řada dalších. Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo. 

>>> Facebook Martin Guitar Česko a Slovensko <<<


Paco Castillo

Paco Castillo

Španělský výrobce klasických kytar s více než čtyřicetiletou tradicí. Firmu vlastní rodina Julia, kterou v roce 1973 založil Jaime Julia Abad. Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo


Dean Markley

Dean Markley

Světoznámý americký výrobce strun pro elektrické, akustické, klasické a basové kytary. Firma se navíc zabývá i výrobou snímačů, aparátů a ladiček. 

Hlavní inovaci ve výrobě strun představil Dean Markley svou řadou Blue Steel. Kdy jsou st

Více >>....

Tama

Tama

Bici Tama - oblíbená značka bicích souprav a příslušenství. Výrobce pod touto značkou nabízí kompletní sortiment včetně paliček, bohatého příslušenství a doplňků.

 


Tombo

Tombo

Foukací harmoniky ULTIMO a FOLK BLUES. Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo.


Aulos

Aulos

Japonský výrobce zobcových fléten. Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo


Fishman

Fishman

Přední výrobce snímačů, především pro akustické nástroje. Firma sídlící v Andoveru v americkém státě Massachusetts se zabývá výrobou elektroniky více jak 25 let. V nabídce produktů naleznete pasivní a aktivní snímače pro strunné, smyčcové a dechové nástroje, ale také onboard předzesilovače, efekty a nástrojovou aparatu

Více >>....

Alvaro

Alvaro

Známá značka klasických kytar španělského výrobce Enrique Keller. V nabídce jsou vynikající školní modely i profesionální nástroje. Tradiční technologie výroby zaručuje skvělý zvuk a spolehlivost nástroje při zachování přijatelné ceny. Pro zobrazení stránek výrobce klikněte na logo