Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
HUDEBNÍ VELETRH - HRADEC MUSIC SHOW 2011
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Novinky -> Události

HUDEBNÍ VELETRH - HRADEC MUSIC SHOW 2011

26.04.2011

HUDEBNÍ VELETRH - HRADEC MUSIC SHOW 2011

Třetí ročník veletrhu Hradec Music Show 2011, který se konal 3. - 4.6.2011,  je úspěšně za námi!      

V prostorách naší firmy 3D Music jste si mohli prohlédnout a vyzkoušet sortiment značek TAMA, IBANEZ, Vic Firth, Sabian, Alvaro, Aulos, Seiko, Aquarian, La Bella a Martin & Co.

V naší výstavní expozci byly kromě standartních řad k vidění novinky pro letošní rok a několik modelů z limitovaných edic.     

Sortiment firmy C.F. Martin & Co. jsem rozšířili o tu nejpodstatnější část, a to sice o akustické kytary. Vystaveno bylo prvních osm testovacích modelů v cenovém rozpětí 12 - 56 tisíc korun, což rozhodně není cenový strop této značky. (V nabídce dodavatele je i model za cca 2 miliony korun)     

    V sobotu 4.6. v dopoledních hodinách proběhly dva semináře našich firemních hráčů. První vedl Ivan Tůma (Trosky) o foukacích harmonikách značky TOMBO. V druhém semináři mluvil Václav Zima  (Blue Effect) o bubnových blánách značky AQUARIAN.     
    Ani letos nebyl veletrh ochuzen o venkovní doprovodný program, na pódiu před budovou firmy vystoupilo celkem šest kapel.     
   Od 10:00 jste mohli shlédnout vystoupení broumovské kapely Imodium. Následovali česko-budějovičtí SEVEN v čele s Honzou "Kirkem" Běhunkem (firemní hráč Ibanez), kteří vystoupili s instrumentálním programem. Na bicí hrál Lukáš Kuneš, který je taktéž naším firemním hráčem (TAMA - Starclassic Bubinga ELITE).   
    Po přestavbě pódia se představil náš další firemní hráč Miloš Meier (TAMA - Starclassic Maple), který vystoupil se svou bubnovou show nazvanou DRUMMING SYNDROME. Miloš po odehrání setrval dále na pódiu, neboť následovalo vystoupení Michala Pavlíčka s doprovodnou skupinou (Miloš Meier, Maťo Ivan).    
   V 15:00 vystoupila skupina Gnomus, kteří ve svých aranžích interpretují hudbu z období středověku, folklórní písně, tance či World music. V této kapele jste se mohli seznámit s naším dalším firemním hráčem Romanem Vránou (TAMA - Starclassic Performer B/B). Poslední kapelou dne byla country skupina Trosky s leadrem Ivanem Tůmou (foukací harmoniky TOMBO).
  
  
Děkujeme všem návštěvníkům a účinkujícím za návštěvu a přízeň.
 
Foto z HMS 2011 na našem facebooku <

Jestliže jste si během veletrhu nestihli cokoli dostatečně prohlédnout, či vyzkoušet, neváhejte a navštivte náš SHOWROOM se stálou výstavní expozicí. Po - Pá 8 - 16h (později po donluvě)

Naviděnou na čtvrtém ročníku Hradec Music Show!

http://hradecmusicshow.cz/

<< Zpět