Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
Miloš Meier - Drumming Syndrome 2013
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Novinky -> Události

Miloš Meier - Drumming Syndrome 2013

13.02.2013

Miloš Meier - Drumming Syndrome 2013

Přední český bubeník a firemní hráč bubnů TAMA Miloš Meier (Dymytry, Noid, Michal Pavlíček, Stroy, BSP) vyráží v březnu na turné se svým bubenickým projektem DRUMMING SYNDROME. Po loňském vydání dvd Drumming Syndrome a velmi úspěšných vystoupeních na Meinl Drum Festivalu v Německu a La Rioja Drumming Festivalu ve Španělsku, kde hrál mimo jiné s bubeníkem Korn Rayem Luzierem, nebo bývalým bubeníkem Whitesnake a bandu Ozzyho Osbourna Tommy Aldridgem, budete moct vidět jeho bubenické umění v pětadvaceti městech České republiky. "Během dvouhodinového koncertu uslyšíte nový program určený právě pro toto turné. Několik skladeb pro mě složil můj kamarád a spoluhráč z kapely NOID Vašek Noid Bárta a jedná se o hodně scénickou a atmosférickou hudbu. Taky ale zahraju něco z nové desky Dymytry a pár skladeb z mého DVD. Dojde i na mé vyprávění o zkušenostech na domácí a zahraniční hudební scéně, nebo o bubnech a příslušenství, které používám. Novinkou na tomto turné bude speciální světelná show, která bude myslím naprosto ojedinělá a výjimečná. Světla totiž budou součástí mých bubnů a budou vizuálně doplňovat skladby a bubenická sóla, která zahraju. Chtěl bych tedy na tohle turné pozvat nejenom bubeníky, ale i fanoušky kapel, ve kterých hraju." 

Turné začíná 12.března v Rakovníku a během čtyř měsíců navštíví třeba Ostravu, Kroměříž, Domažlice, Prahu, České Budějovice, Prachatice, Pelhřimov, nebo Hronov. " Vzhledem k tomu, že mám do konce června dalších téměř 40 koncertů s mýma kapelama, musel jsem termínově tohle turné rozložit do čtyř měsíců. Bude to tedy náročný, ale moc se těším, protože právě na těchto mých Drumming Syndrome akcích můžu hrát naprosto svobodně a neomezeně. A na některém z koncertů vznikne i videozáznam, který pak použiju pro nové dvd Drumming Syndrome, jehož vydání plánuju na konec tohoto roku."

<< Zpět