Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
MARTIN EXPERIENCE 2013 – seminář DIANE PONZIO (USA)
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Novinky -> Události

MARTIN EXPERIENCE 2013 – seminář DIANE PONZIO (USA)

01.10.2013

MARTIN EXPERIENCE 2013 – seminář DIANE PONZIO (USA)

Letos v listopadu proběhne série seminářů s ambassadorkou americké značky akustických kytar C.F. MARTIN.

 

12.11. 2013 – Banská Bystrica – BIG MUSIC – přímo v prodejně firmy – čas bude upřesněn

 

13.11. 2013 – Hradec Králové – 3D MUSIC – showroom – Bieblova 133/8 Hradec Králové – 18:30 hod.

 

14.11. 2013 – Praha – HUML MUSIC – Pozor! Místo konání: Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy, Podbělohorská 3, Praha 5 – 19:00 hod.

 

VSTUPNÉ NA VŠECH MÍSTECH ZDARMA!!!

 

Těšit se můžete nejen na zvukovou ukázku klíčových zástupců kytar značky MARTIN, které si budete moci následně sami vyzkoušet, ale i na představení historie firmy a takzvané „BACKSTAGE STORIES“,  historky z pozadí firmy. Např. proč se Dreadnought jmenuje tak, jak se jmenuje, a co vůbec vedlo C.F. Martina ke stavbě takovéto kytary. Proč má kytara HD-35 třídílná záda apod. 

Přítomen bude i manažer mezinárodního prodeje pan Carmen Cortez, který sám prošel jako zaměstnanec mnoha výrobními procesy v továrně C.F. Martin a i on rád zodpoví vaše případné dotazy.

 

V Hradci Králové a v Praze bude také hostem Slávek Hanzlík (http://www.slavekhanzlik.com/), který bude seminář překládat a na závěr i sám vystoupí. 

 

 

Diane Ponzio http://www.dianeponzio.com/

kytaristka, skladatelka a „klinikářka“ kytar C.F. Martin od roku 1986, narozena a žijící v New Yorku.

 

Jak zní její hudba?

Hudba Diane Ponzio je mix folku, country, jazz, blues a šansonu s důrazem na silné melodie, lidové texty, provokativního až saxofonově znějícího hlasu.

Silný důraz je kladen na groove a perkusivní styl hry. Dobře známá je také její charismatická pódiová show a celkově uvolněná a příjemná atmosféra, která provází každé její vystoupení.

 

Co vše má za sebou?

- neustálé vystupování – kytarové semináře i samostatné koncerty

- vydaní šesti sólových alb

- kytarové semináře pro značku C.F. Martin od roku 1986 - každoročně prezentuje kytary např. na Musikmesse v Německu, NAMM Show apod.

- předskokan kapel a umělců: Tuck & Patti, Kenny Rankin, Dr. John, Taj Mahal, John Hammond, Suzanne Vega

 

Kde všude koncertovala?

Spojené státy americké, Kanada, Německo, Velká Británie, Dánsko, Itálie, Rakousko, Francie, Tajvan, Austrálie, Nový Zéland, Polsko a další.

 

Co o ní napsali?

Lydia Hutchinson, redaktorka časopisu - The Performing Songwriter:

"Diane Ponzio je prvotřídní skladatelka a kytaristka. Zároveň je to také jedna z nejzábavnějších umělkyň široko daleko. Její vystoupení rozhodně stojí za to."

 

George Wurzbach - vedoucí národních projektů ve sdružení - Songwriters Guild od America:

"Je pozoruhodné, jak vás Dianiny písně dokáží brát na různá místa. Vynesou vás do vzrušujících výšin, aby vás následně opět posadily  zpátky na zem,a vy si tuto cestu vděčně užíváte."

 

Generální ředitel C.F. Martin - Chris F. Martin IV:

"Pokaždé, když ji slyším hrát, si nemohu pomoci, ale mám pocit, jakoby hrála jen pro mě. Pak se porozhlédnu po sále a z tváří publika je vidět, že si tak nepřipadám jen já."

 

Časopis Akustik Gitarre, Německo:

"Co by se mohlo jevit jako velký problém při popisu hudby Diane Ponzio , je její žánrové zařazení. Někdo by řekl, že hraje folk, ale hned nato byste ji mohli zařadit i do jazzu. V její muzice ale najdete i silné prvky blues a šansonu. Díky tomu brzy ztratíte chuť kamkoli jí řadit, protože je to předem prohraný boj. I když přes tohle všechno budete muset Diane zaškatulkovat, tak bych doporučil kategorii populární hudba, a to v tom nejlepším slova smyslu. Jedná se o inteligentní hudbu s vysokou úrovní instrumentace."

 

Volně přeloženo z webu: http://www.dianeponzio.com/


 

 

<< Zpět