Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
BAD CAT - oficiální česká videa
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Novinky -> Novinky

BAD CAT - oficiální česká videa

26.03.2015

BAD CAT - oficiální česká videa

Ve spolupráci s Milošem Knoppem jsme připravili oficiální videoprezentace kytarových aparátu značky BAD CAT. 

První dvě videa představují komba z řad HOT CAT a BLACK CAT. 

 

 

 

 

 

HOT CAT 30 - Dvoukanálový, celolampový zesilovač třídy A o výkonu 30W. Možnost přepnutí na poloviční výkon. Předzesilovač 1x 12AX7 první kanál, 1x12AX7 druhý kanál. Koncový zesilovač 2x EL84. Usměrňovací elektronka GZ34/SS. Volitelná možnost dovybavení zesilovače pružinovým reverbem. Dostupné verianty: Kytarová hlava, kombo s jedním 12" reproduktorem Clestion Bad Cat. Reprobox komba je sestaven z baltské břízy.

 

BLACK CAT 30 - Dvoukanálový, celolampový zesilovač třídy A o výkonu 30W. Možnost přepnutí na poloviční výkon. Předzesilovač 1x 12AX7 první kanál, 1xEF86 druhý kanál. Koncový zesilovač 2x EL84. Usměrňovací elektronka GZ34. Volitelná možnost dovybavení zesilovače pružinovým reverbem. Dostupné varianty: Kytarová hlava, kombo s jedním 12" reproduktorem Clestion Bad Cat. Reprobox komba je sestaven z baltské břízy.

 

3D Music Youtube kanál - https://www.youtube.com/channel/UCny3sCXjZ-YbakR_madz_aA


BAD CAT - HOT CAT - https://youtu.be/qBUVXFmrlQE

BAD CAT - BLACK CAT - https://youtu.be/miuIM3MeXlwMiloš Knopp - vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor kytara. Od 20 ti let se zabývá pedagogikou v hudebním oboru hra na kytaru a hudební teorie.

Pořádá semináře, školení, workshopy a vyučuje na Mezinárodní Konzervatoři v Praze.

V roce 2009 a 2011  byl vyhlášen nejlepším kytaristou roku České republiky. Účinkoval v muzikálech a k zahlédnutí je po boku českých interpretů např. Aleš Brichta, Aneta Langerová, Vilém Čok, Petr Kolář atd...

V současné době mimo aktivního hraní pracuje v mediích a dále působí jako pedagog na Mezinárodní Konzervatoři.

<< Zpět